Vánoce

Byl Štědrý den a já jsem byl první pololetí ve funkci vedoucího komunikačního střediska. Bylo běžným zvykem měnit služby během dnů pracovního volna a svátků o 6:00 ráno po 24 hodinové službě. Při plánování služeb na prosinec jsem se rozhodl tento zvyk trošku změnit

Službu na Štědrý den jsem se rozhodl zkrátit na 12 hodin s tím, že zbytek bude doslouženo 26. prosince od 18 hodin. Vedlo mě k tomu, aby ten, kdo slouží během tohoto dne, mohl večeřet v kruhu rodiny a ten, kdo ho střídá, se také mohl navečeřet doma. Takto se vlastně čtyřiadvacítka během Vánoc posunula o půl dne. 

Denní službu měl kolega, který bydlí asi 5 km od pracoviště a navazující službu jsem si naplánoval já, protože jsem to měl také poměrně blízko. Já jsem měl službu na šifrovém oddělení, a na faxovém oddělení měla službu naše Dagmar – Dada jak jsme ji všichni říkali. 

Dada bývala na opačném konci republiky a do služby se přihlásila sama, protože se jí prý nechce jet na svátky domů. Byla to asi 30-ti letá baculka, kterou jsem neviděl bez úsměvu na tváři. Když jsem nastoupil do služby, pouze jsem si rychle vyslechl informaci od kolegy s tím, že si vše prohlédnu sám a případně mu zavolám. Popřál jsem mu veselé Vánoce a on spěchal domů. Dada se mi ozvala telefonem, že je již také na pracovišti a kontroluje si přijaté a odeslané zprávy, ale šifry nemáme. 

Převlékl jsem se do pohodlného domácího oblečení, v jakém jsme běžně sloužili po oficiální pracovní době. Bylo to tričko a lehké kalhoty. Zapnul jsem si internet a podíval se na chat. Navzdory očekávání tam bylo dost živo. Popřál jsem všem veselé Vánoce a prohlížel jsem si knihu služeb. 

Asi po hodině se mi ozvala Dada, že by byla ráda, kdybych přišel za ní, prý má chuť posedět si u Štědrovečerní večeře, kterou přinesla s sebou. Vzal jsem s sebou lahve šampaňského, které jsem měl v „mobilizačních rezervách“ a rozkaz na vyplacení mimořádné odměny, který jsem měl pro Dadu již vypsán. 

Na faxovém oddělení sloužily většinou baby, které si připravily stromeček v koutě místnosti. Dada už měla pro oba připravenou večeři, tak jsem rozkaz v obálce a lahvičku dal pod stromeček, že se po večeři podívá na dárek. 

Sedli jsme si a začali večeřet. Moc jsme toho nenamluvili. Debata se točila hlavně kolem toho, že jsem měl dobrý nápad takto rozdělit služby. Po večeři jsem jí připomněl dárek, ale ona prý abych chvilku počkal, že i ona má jeden pro mě, jen ho musí připravit a přinést. Tak jsem seděl a čekal. Vrátila se asi za deset minut a se slovy „dárek je tu“. Otevřela dveře a vstoupila v kostýmu Santa Clause. 

Tedy z kostýmu – měla na sobě pouze červený plášť a čepici. Na nohách černé kozačky s vysokými podpatky a červené punčochy. Více jsem neviděl. Místo opasku měla kolem pasu velkou červenou mašli. Zpod čepice se usmívali její nádherné oříškové oči. Nejlépe je vystihuje označení „jebavý“. Postavila se přede mě, a řekla, abych si rozbalil dárek

„Až po tobě,“ řekl jsem já. Jako první vybalila lahvičku a potom odměnu, která ji mile překvapila. Obálku položila na trezor a s lahví se vrátila ke mně. „Tak už rozbaluj i Ty!“ Rozvázal jsem mašli a ona ze sebe spustila plášť. Pod pláštěm měla pouze podvazkový pás. To mě trochu překvapilo. 

„Nelíbí se Ti dárek?,“ zeptala se, když uviděla moje překvapení. „Líbí, jsem velmi mile překvapen, s takovým dárkem jsem nepočítal.“ Přiznal jsem se. Ale to už seděla na mých kolenou tváří ke mně a já jsem měl hlavu zabořenou mezi její prsy. Voněla nádherně. Začal jsem ji okamžitě líbat a masírovat její zadek. I přes mé kalhoty ucítila, jak se ve mně probouzí chuť na milování. 

„Budeš ho dlouho věznit?“ Zeptala se mě a postavila se. To byl pro mě signál, abych se postavil a svlékl. Ochotně mi s tím pomohla a už jsem zase seděl na židli a Dada na mně, ale tentokrát už na mém tuhém kolíku. 

„Tak na tento okamžik jsem se těšila od chvíle, jak jsem se dozvěděla, že tady budeš na Vánoce,“pošeptala mi. 
„To mi chceš říct, že od té doby si toto plánovala?“ 
„Ne,“ řekla. „Já jsem Tě chtěla svést už mnohem dříve, ale nikdy nebyla vhodná příležitost. Vždycky zde bylo hodně lidí kolem.“ 

Přitom se stále pomalu pohybovala po kolíku. „Ale kecat můžeme i později, nyní si Tě chci užít.“ A zavřela mi ústa svými rty jazykem, který se tlačil až k mým mandlím.

Já jsem jí začal masírovat prsa a ona vyhrnula moje tričko a stiskla mi bradavky. Přitom se její pohyby zrychlovaly. Po chvilce jako by už nestačila s dechem. Mezi jednotlivými výdechy vydávala těžko definované vzdechy. 

Cítil jsem, že za chvilku dosáhnu vrchol. Asi to pocítila i ona, neboť najednou na mě prudce dosedla, nehty mi zaryla do zad a v jejím mušličce jsem ucítil prudkou křeč, zrovna v okamžiku, když jsem do ní vstříkl první kapky semene. Pak ještě zatočila pánví jako kdyby chtěla semeno rozetřít po celém vnitřku své horké mušličky. Kolík ztratil svou tuhost. Teprve teď si dala dolů čepici, pod kterou měla skryté své dlouhé černé vlasy. Čepici si přitlačila na kundičku a šla do sprchy která byla na chodbě. 

„Přece to zde vše nepokapu, aby všichni zítra zjistili, co se tu dělo.“ Smála se. Odebral jsem se za ní. Cestou jsem si svlékl tričko a pověsil jsem ho na dveře do sprchy. Dada počítala se vším. Pod sprchou už měla sprchový gel a vedle byly dvě osušky. „Doufám, že se Ti to líbilo!,“ řekla, když mě volala rukou pod sprchu. To už jsem se nacpal do sprchového koutu i já. Nebylo tam mnoho místa, tak jsem gel pouze nalil mezi naše těla a vzájemným třením jsme se myli.

Když jsem jí nacpal ruku na kundičku, stiskla mi ji stehny a nechtěla uvolnit. Palcem jsem se protlačil do ní a ona začala i ve stísněném prostoru přirážet. „Pojď se utřít a potom Tě ještě jednou pěkně udělám a vylížu ti celou kundičku,“ řekl jsem jí a natáhl se za osuškou. Stačila nám i jedna. Naší uzavřenou chodbou jsme přešli na mé pracoviště, kde bylo i lůžko. Rukou jsem už znovu zkoumal mušličku. Zatím pouze po okraji, ale to se už vzpínala a tlačila se k mé ruce. 

Jednou rukou si přidržovala mou hlavu a druhou tlačila mou ruku ke své mušličce. Nacpal jsem do ní palec a prostředníček jsem jí začal vtlačovat do zadečku. Znovu začala přerývaně dýchat a kroutit pánví. Prudce jsem stiskl palec a prostředníček vůči sobě. „Aaa …,“ vykřikla a mou ruku sevřela stehny. Při dalších takových stiscích už jen tiše vzdychla. Přitom jsme si vzájemně kousali rty. 

V ruce jsem cítil její chvění. Když už byla unavená a chvění přestávalo, přesunul jsem svoji ruku výš a začal jsem ji líbat na krku. Pomalu jsem postupoval až k bradavkám. Jednu jsem sál tak, a se zvětšila a druhý prs jsem masíroval svou mokrou rukou. Potom jsem polibky postupoval k bříšku. Jazykem jsem vylízal pupeční jamku jako přípravu na lízání mušličky. To už Dada držela v ruce můj kolík, který začal opět nabírat na objemu, i když tuhostí měl od kolíku ještě daleko. 

Posouval jsem se níže a už jsem jazykem začínal olizovat okolí mušličky. Dada začala mnout moje varlata a přitahovat si je blíž. Já jsem lízal mušličku v kleče vedle lůžka. Když jsem začal olizovat kundičku, roztáhla nohy od sebe a já jsem ponořil do mušličky i svůj nos. Hlavu jsem zvedal pouze na okamžik abych se nadechl. Opět jsem pocítil její křeče, ale tyto byly ve stehnech. Ani její ruka už nesvírala kolík tak intenzivně. Byla úplně vyčerpaná.

Zvedl jsem se a viděl jsem ležet ženu velmi unavenou, ale s takovým šťastným vzezřením, jako nikdy předtím. Já jsem si sedl na židli a pozoroval, jak odpočívá. Asi po pěti minutách se postavila, že se hned vrátí. Zatím jsem si já lehl, nakonec, také jsem byl unavený a přivřel jsem oči. Byl to jen okamžik, ale když jsem je otevřel, Dada byla u mě a už klečela u lůžka. 

Začala rukou zpracovávat můj kolík. Když už začínal tuhnout, sklonila se k němu a začala olizovat jeho hlavičku. Rukou si stále pohrávala s varlaty. Když se kolík začal chvět předzvěstí výronu semene, přestala ho olizovat a sevřela ho mezi prsa. Masírovala ho jejich převalováním ještě po tom, co jsem přestal stříkat. Znovu jsme se osprchovali a tentokrát jsme se už i oblékli. Z původního kostýmu si Dada nechala kozačky a punčochy. Oblékla si téměř celou černou sukni s délkou asi 10 cm nad kolena a bílý těsný pulover, který krásně zvýraznil její prsa. Nepřestávala mě provokovat ani tímto oblečením. 

Rozešli jsme se na své pracoviště zkontrolovat zařízení. Byl sváteční klid. Nikde žádné zprávy. Tak jsme se znovu setkali při stromečku. Otevřela šampus a nalila nám do sklenic na minerálku, protože jiné jsme neměli. Když jsme si připíjeli, koketně olizovala okraj sklenice, jako kdyby chtěla říct … „ještě jsme neskončili …“ A opravdu. Dlouho nevydržela

Než jsme stihli dopít láhev, už si sedla přede mne na stůl a vyhrnula si sukni abych viděl, že kalhotky si neoblékla. Když se naklonila, abychom si znovu cinkli, mou volnou ruku si dala mezi své nohy a sevřela ji tam. Položil jsem pohár, přisunul se židličkou, která byla naštěstí na kolečkách a volnou rukou jsem jí začal odhrnovat pulover. Vyhrnula ho sama nad prsa a já jsem je začal opět střídavě cucat, masírovat a sát. Jemně jsem jí přitom kousal bradavky. Rukou jsem začal dráždit její nenasytnou kundičku. 

Ona mi překládala hlavu z jednoho prsu na druhý. Kolík zůstal tentokrát uvězněn. Když už toho bylo na něj hodně, osvobodil jsem ho a volnou rukou jsem si ho začal honit. Když to uviděla, řekla mi, abych si ho vyhonil, že se na to chce dívat. Pouze jsem se na židli zaklonil a pokračoval jsem. Ona se přitom sama začala ukájet rukou. 

Když jsem měl vystříknout, sevřel jsem si ho a Dada si zachytila semeno do svých rukou a natírala si jím mušličku. „Jsi první chlap, který se udělal přede mnou a také před kterým jsem se udělala já.“ A podala mi pohár. Seděli jsme a povídali si o ničem. Najednou začal zvonit jeden z faxů. Dada se šla podívat, co nám kdo posílá. Bylo to jedno z podřízených pracovišť a přáli nám veselé Vánoce. 

Jak jsem jí nahlížel zpoza zad, předklonila se a vyhrnula sukni abych viděl její prdelku. Přestože byla silnější, byla krásně oblá. Plácl jsem ji po prdelce. 

„Ty nedáš pokoj!“ 
„Ne, chci Veselé Vánoce v praxi …“ 

Smála se a zůstala předkloněná. Rukama se opřela o stůl, na kterém byl fax. Sundal jsem kalhoty a začal jsem kolík připravovat na to, co očekávala. Když dobře ztuhl, začal jsem jím dráždit prdelku tím, že jsem ho třel o obě půlky. „Už ho tam konečně vraz …“ žádala mě. Tak jsem ho tam vrazil, doslova. Zabolelo to oba, ale už byl uvnitř a já jím začal jezdit ven a dovnitř, ven a dovnitř… Bylo to krásné a oba jsme funěli od slasti. Najednou se spustila níže a vytáhla ho tím ven. „Pod … podlomila se mi kolena … to jsem ještě nezažila … Musím si odpočinout …“ Celá se přitom chvěla. Já jsem na tom byl podobně. 

Když jsem chtěl přejít k židli, abych si sedl, padl jsem i já na kolena a v lýtku jsem měl křeč jako kdyby mi tam vrazil nůž. Tak jsem se pouze svalil na zem a čekal, než to přejde. Po čase jsem se dokázal postavit a přejít k lůžku, Dada si lehla ke mně. Usnuli jsme v objetí.

Vzbudil jsem se a měl příšernou žízeň. Dada spala. Opatrně jsem se vydal do kuchyňky, která je součástí našeho pracoviště a z chladničky jsem vybral chlazenou Kofolu. Vypil jsem asi půl litru najednou. Vzal jsem ji s sebou. „To si přinesl pro mě?“ Zeptala se Dada, když jsem přišel k lůžku. Podal jsem jí láhev a ona se napila. Žízeň měla skoro jako já, ale když dopila, láhev sevřela mezi svými stehny. „Musím si ji zchladit …“

Ráno jsme se nasnídali. Dali jsme si kávu a zákusky, které Dada přinesla. 

„Nevím jak Ty, ale já měla ty nejkrásnější Vánoce.“ 
„I mně se líbily, ale naštěstí jsou pouze jednou v roce, jinak bych byl docela vysílený.“ 
„No vždyť do vystřídání máme ještě 12 hodin … Doufám, že mě nenecháš jen tak.“

Zasmála se. Ještě jsme se jednou unavili na židli stejně jako na začátku. Já jsem ji při tom dráždil palcem v zadečku. Po společném obědě jsem si sedl na stůl, protože jsem se už začal obávat, že pokud si sednu na židli, znovu to skončí jako předtím. Neskončilo.

Tentokrát si sedla na židli ona a začala mi honit kolík. Už toho měl dost ale i tak se začal vztyčovat. Sevřela ho mezi prsy tak, že byla vidět jen jeho hlavička. Když začal stříkat, semeno dolétlo až na jeden z perníků, které měla na stole a snědla ho. „To byla super poleva, dáš mi na ni recept?“ Chichotala se. Když nás střídali, byli jsme každý na svém pracovišti. Na otázku kolegů, jaká byla služba, jsem odpověděl, že se to dalo vydržet a Dada odpověděla, že docela fajn, prý si i trochu pospala.

 

Kamarádka s výhodami

Vzpomínky na Lubu mám trochu rozmazané. Byla to taková „kamarádka s výhodama“. Nebo možná jen „s výhodama“. Protože když vynechám první setkání, kdy jsme zašli na kafe, tak jsme se vlastně potkávali jen za jediným společným cílem: udělat si hezky.

Byla jen o něco málo mladší než, taková na pohled obyčejná holka. Ale kdysi dělala gymnastiku a bylo to znát. Měla báječně pružné tělo, se kterým dokázala úžasné kousky. Když jste to tělo stiskli, cítili jste, jak v něm pulzuje život.

Dalo by se říct, že naše schůzky byly rutinní, ale rozhodně nebyly nudné. Čekával jsem Lubu u metra, dali jsme si pusu na uvítanou a cestou ke mně si povídali, co je nového. Doma jsme se vystřídali ve sprše a hned skočili do postele. Vzpomínám si, že doslova milovala lízání a dovedla si ho náramně užívat. Chloupky na klíně měla hezky sestřižené nakrátko a mušličku hlaďoučce vyholenou, jako stvořenou pro takové počínání.

Jednoho letního odpoledne jsem si opět lehl mezi jejími rozevřenými stehny a přejel jazykem po té voňavé štěrbince. Stačilo to dvakrát, třikrát zopakovat a její závojíčky se začaly rosit vášní. Zespoda jsem objal její pevná stehna a stiskl. Jazyk mi zmizel v horké štěrbince, zajel jsem s ním co nejdál a ochutnával šťávičky jejího vzrušení.

Zajela mi prsty do vlasů a hlasitě zasténala. Nahmatal jsem klitoris a začal ho objíždět špičkou jazyka. Její vzdechy zesílily. Sevřel jsem poštěváček mezi rty, trochu ho nasál do úst a rychle přejížděl jazykem. To bylo ono! Zapojil jsem ještě pravou ruku, ukazováček s prostředníkem zmizely v její lasturce a to byla poslední kapka.

„Aaah!“ zařičela a její tělo se vzepjalo. Cítil jsem na svých prstech křečovité stahy její rozkoše. Páni! Vyskočil jsem a zajel do té promočené, rozkoší pulzující mušličky. Můj penis nalitý krví do ní vjel jako rozžhavený nůž do másla. Až jsem měl pocit, že to zasyčelo! To náhlé proniknutí nadrženého údu změnilo bouři její rozkoše na hurikán. Zaryla mi nehty do zad, až jsem vykřikl bolestí. Tak ty takhle?, řekl jsem si a prudce přirazil. Zvrátila hlavu dozadu a její tělo se prohnulo do oblouku.

Bylo úžasné pozorovat její vyvrcholení. Zmítala se tak divoce, že jsem nepřirážel, spíš jsem se snažil udržet se v ní. Pevně jsem ji sevřel v objetí a stiskl. Ještě několik záškubů, křečovité škrábance do zad, a pak se začala pomalu uvolňovat. Její dech se pomalu uklidňoval, ucítil jsem polibek. „To bylo krásný…“ zašeptala.

Chvíli jsem počkal, až se trochu sebere. Hladila mne po zádech, na kterých mne ještě pálily škrábance od jejích nehtů. Pomalu jsem se vysunul ven, klekl si a kochal se pohledem na to krásné tělo pod sebou. Pohladil jsem ji po bříšku.

„Tak teď já!“ zaševelila a políbila mne na špičku mého stále ztopořeného údu. Napřed olízala své vlastní šťávičky, a pak si ho zasunula hluboko do úst. Sledoval jsem, jak v ní mizí, kousek po kousku… pak se rozkuckala. „Promiň, seš moc velkej!“ otřela si rty hřbetem ruky. „Tohle fakt nedám“. Pohladil jsem ji po vlasech. Jsou lichotky, které se mužům neomrzí.

Stiskla mne rukou, opatrné stáhla předkožku, odhalila lesklý žalud. Políbila ho na špičku, objela jazykem… stále jsem klečel uprostřed postele, ona na čtyřech přede mnou a mazlila se s mým vztyčeným nástrojem. Líbala ho, lízala, zasouvala do úst a já ji hladil po vlasech. Sjel jsem rukama na záda a ona spokojeně zapředla. Hladil jsem ji stále dál, až na zadeček. Stiskl jsem rukama ty dva velké, ale pevné bochánky a zajel prstem mezi ně. Cítil jsem, jak ji to vzrušuje.

Pomalu jsem sunul prsty po páteři, teď minuly kostrč a neomylně směřovaly do rýhy mezi půlkami. Prostředník pravé ruky si razil cestu… ještě dál… až na okraj její stažené dírky. Položil jsem prst na ústí toho tmavého otvůrku a zlehounka přitlačil. Strnula. Pořádně jsem si naslinil prst a bříškem zakroužil v té delikátní jamce. Luba hlasitě zafuněla nosem, ústa měla plná mého mužství.

Byl jsem na tenkém ledě. V minulosti jsem se už několikrát pokusil o její análek, ale dosud bez úspěchu. Nebylo to nějaké razantní odmítnutí, spíš něco ve stylu „ne, dnes na to nemám náladu“. Že by dnešek byl ten správný den? Přidal jsem ještě trochu slin, přitlačil jsem… Vysunula si mne z úst, nervózně svírala mé mužství v dlani, dýchala rychle a mělce…

Můj prostředník překonal odpor svěrače a pomaloučku se nořil do análku. „Aaaah…“ ozvalo se slastné zasténání a Luba se uvolnila. Přidal jsem ještě trochu slin a znovu zasunul svůj prst do zadní dírky. To už se její tělo slastně zavlnilo a můj penis opět zmizel v hladových ústech. Pokračoval jsem v masáži kakaové dírky a má milenka mi dávala svými ústy jasně najevo, že jí to vůbec není proti mysli. S prstem v jejím análku jsem ji narážel ústy na můj pyj… oooh… pěkně v rytmu… mhmmm…

„Otoč se!“ poručil jsem náhle, a Luba se poslušně obrátila. Stále na všech čtyřech, tentokrát ale zadečkem ke mně, klečícímu mezi jejíma nohama. S hlavou obrácenou ke mně sledovala, jak sahám do nočního stolku pro lubrikační gel a nanáším silnou vrstvu na svůj zduřelý dřík. Vystrčila žádostivě svůj zadeček směrem ke mně a já jsem opatrně nasměroval špičku žaludu na hnědý terčík.

Chvíli se nic nedělo, ale pak… Lup! Luba se uvolnila a můj žalud zaplul za bariéru jejího svěrače. Oba jsme vydechli. Pak už jsem se pomaloučku zasouval hloub a houb… sledoval jsem, jak se její prsty zarývají do prostěradla… oooh… ještě kousek… prudce vydechla a klouby na rukách jí zbělely… mhmmm… dál se zasouvám do hlubin jejího análku… několikrát krátce, ale prudce vydechla…

Trochu jsem povolil, vysunul se kousek zpátky, ale vzápětí znovu zaútočil. Začal jsem se pohybovat nepatrnými pohyby… tam a zpátky… Luba se postupně přidávala… naše přirážení nabývalo na intenzitě… ooooh…. ještě! Ještě!! …netrvalo dlouho a můj penis zajížděl plnou parou až po koule do kakaové dírky! A Luba? Ta sípala rozkoší jako přetopený parník!

Vysunul jsem svůj úd ven, a když se zklamaně ohlédla, co se to děje, zarazil jsem ho hned zpátky! Análek si zvykl a můj penis si našel cestu zpět jediným přírazem. Plácl jsem Lubu po zadečku až to hlasitě plesklo a ona se jen slastně prohnula v kříží. Plácl jsem ji z druhé strany a stejná reakce. A ještě se divoce narazil na můj naběhlý pyj. Plácal jsem ji po zadečku, až se to rozléhalo a její půlky začaly postupně červenat. Nemusel jsem vlastně přirážet, její tělo se samo napichovalo análkem na můj pyj. Ten byl s každým přírazem tvrdší a tvrdší… už jsem to nedokázal oddalovat. Cítil jsem, že každým okamžikem se přivalí vlna orgasmu, ve které exploduje má dlouho zadržovaná vášeň. Už jen maličko… ano… oooh… už to přichází….

Teď! Sevřel jsem rukama pevné boky mé milenky a tvrdě zarazil penis do kakaové dírky, až ztratila rovnováhu. A ještě! A ještě jednou! Páteří mi projely tisíce ampér a celé tělo strnulo. A pak… Aaaah! Vystříkl jsem první dávku horkého spermatu hluboko do prdelky… a za ní další a další… Nevím jak dlouho to trvalo, ztratil jsem pojem o čase. S prsty zarytými do boků jsem si narážel její vášnivé tělo na své mužství a s každým přírazem vystříkl další dávku semene hluboko do jejích útrob. Kapky potu mi stékaly z čela a dopadaly na její záda… divil jsem se, že se ve styku s jejím rozpáleným tělem nemění s tichý zasyčením v páru.

Když bylo po všem, začala mne vášnivě líbat po celém těle, pak se přimáčkla ke mně. Nakonec se svěřila. „Víš… nikdy jsem nevěřila, že se do mne vejdeš“ zašeptala a v jejím hlase byla cítit hrdost, že TO dokázala. Pohladil jsem ji po vlasech a políbil. Od té doby jsme análek pravidelně zařazovali na program našich odpoledních hrátek.

 

U rybníčku

etos jsme se s manželkou rozhodli pro dovolenou v rodné vlasti. Řekli jsme si, že u moře je sice krásně, ale proč trochu víc nepoznat také krásy českých krajin. Zamířili jsme k jednomu z četných rybníků v jižních Čechách. Zabydleli jsme se v celkem prázdném kempu a hned první den jsme prokoupali a prodováděli. Dá se říct, že jsme si užívali za daleko méně peněz stejně jako u moře. Přišla noc a my od táboráku, ke kterému nás pozvali Ondra s Olgou, což byli naši stanoví sousedi, zamířili do našeho stanu. Nechtělo se nám však ještě spát a Lucka, tak se jmenuje moje žena, mi najednou navrhla, abychom se šli vykoupat, ale bez plavek a že musíme nazí proběhnout noční kemp až k vodě. Nechtěl jsem nic kazit a souhlasil jsem. Svlékli jsme se a vyběhli ven. Jen co jsme byli ve vodě po prsa, začali jsme se milovat. Bylo to po dlouhé době zase něco nového a krásného. Naše smysly se tak hodně zajímaly jen o to jedno, že jsme si ani nevšimli, že to nenapadlo pouze nás. Jen co se k nám druhá dvojice přiblížila, poznali jsme, že se jedná o Olgu s Ondrou. Chvíli na nás civěli s otevřenými ústy, ale pak se Ondra zeptal, jestli se k nám mohou připojit. Souhlasili jsme a začali jsme ve vodě spolu jen tak blbnout, ale já si všiml, že Ondra při každé příležitosti osahává Lucku. Ona však k jeho dotykům nezůstávala chladná a její ruka byla neustále pod vodou, kde vždy na chvilku pohonila Ondrovo přirození. Olga se mezitím ke mně přiblížila zezadu, přitiskla na má záda svoje ohromné dudy a rukama mě objala v pase tak, že její dlaně pevně uchopily můj ztvrdlý klacek. Sáhl jsem dozadu na její pochvu a cítil jsem, jak je, navzdory tomu, že je ve vodě, příjemně mazlavá a otevřená. Můj ukazováček ihned našel klitoris a čtyři prsty druhé ruky bez problémů vnikly do vagíny. Bylo příjemné slyšet, jak mi Olga vzdychá do ucha. Měla trochu roztažené nohy a bokama pohybovala dopředu a dozadu. Její ruce při tom všem jemně masírovaly můj ocas, přičemž občas přejela palcema přes naběhlý žalud. Pokaždé mi v něm slastně cuklo. Mezitím si to Ondra s Luckou rozdávali už natvrdo, kdy ona, s nohama kolem jeho boků a s rukama na jeho ramenech mu seděla na penisu a Ondra, držel jí za zadeček si s ní přirážel podle libosti. Lucka, maje zavřené oči, nahlas hekala a voda kolem nich jakoby se vařila. Šukali rychle a opravdu tvrdě. Olga po chvilce zaujala tu samou pozici jako má žena na Ondrovi a já začal přirážet co to dalo. Olze to však nestačilo a najednou mi dala ruce kolem krku a svoje lýtka na má ramena. Celá na mně vlastně visela, ale vzhledem k tomu, že jsme to dělali ve vodě, necítil jsem skoro žádnou tíhu. Co jsem však hlavně cíil, byla nevídaná rozkoš, jelikož většinu iniciativy a důraznost přírazů převzala Olga a můj penis se v její pičce dokonale napínal a pružil. Držel jsem jí za prdýlku a občas jsem jí prstem prošmíroval dírku do análu. Pokaždé, kdy jsem to udělal, bylo cítit, že se Olga zachvěla slastí. Její dech se začal zrychlovat a v minutě prudce přirazila. V tu samou chvíli jsem jí do zadku zasunul celý svůj prst a poprvé v životě jsem vnímal tak silné stahy. Její orgasmus ještě nestčil odeznít a už tu bylo moje vyvrcholení. Olga se přitom na mě co nejvíce přitiskla svýma velkýma kozama a já všechno nastříkal do ní. Cítil jsem, jak se mi při neovladatelné extázi až rozklepaly kolena. Olga se mi odměnila vášnivým a dlouhým polibkem, při kterém mi opět trošku ztvrdnul. Vytáhl jsem ho ven a Olga ho ještě párkrát promnula v dlaních, jakoby ho chtěla co nejvíce vyprázdnit. Lucka a Ondra skončili hned po nás. Oba zhluboka dýchali a jejich rty se neustále spojovaly ve žhavé líbání. Já se, těsně přitisknut na nahé a krásné tělo Olgy, mazlil s jejími prsy a na svém mokrém těle jsem vnímal její rozechvělé ruce.

 

Přítelkyně

Rozhodl jsem si, že si pro jednou tu svojí kočku zase svážu k posteli a pěkně si s ní pohraju. Miluju, když se na ní podívám a vidím, jak je bezmocná a vzrušená, ale prostě nic nezmůže. Zrovna je ve sprše a to se mi hodí, jelikož s tak můžu v klidu připravit. Neztrácel jsem čas a zaběhl jsem do skříně pro hračky. Vzal jsem lano, gumový roubíček, šátek na zavázání očí, skřipce na bradavky s řetízkem a nějaké vibrační hračky na její kundičku.

Právě včas, zrovna jsem dovazoval poslední uzel v rohu postele, když jsem uslyšel, jak vypíná vodu. Už jen chvíle a bude tady! Už slyším její kroky a je tu! Její hladké nohy vykukují zpod ručníku a mokré zvlněné vlasy má hozené na stranu. Prsa bohužel zakrývá ručník, ale ne na dlouho.

„Tak šup shoď to!“, udeřil jsem na ní, sotva se na mě trošku nechápavě podívala. Odpověděla mi chápavým úsměvem a já z ní sundával ručník. Její krásně veliká prsa se na mě vyhoupla. Ručník letí do kouta a už si jí vedu k posteli. Cestou se líbáme a já cítím, že kámoš dole už by chtěl pomalu své. To si ale bude muset počkat ještě. Pokládám si jí na postel a roztahuju její údy. Každá roka do svého rohu postele a stejně tak nohy. Beru nachystané smyčky a v mžiku je bezmocná. Jde vidět, jak mi bezmezně důvěřuje, vůbec jí nevadí se mi naplno oddat. Já však ještě nejsem se svým dílem dostatečně spokojen. Jdu od jednoho roku ke druhému, nenápadně povoluji smyčky a dotahuju je, jak jen to jde. Chci ji mít úplně nehybnou. Nakonec beru ještě poslední dvě lana. Ty ji uvazuju nad koleny a roztáhnu si jí. Teď je i její svatyně zcela v mé moci. Z tohohle se beze mě nedostane.

Narovnám se a spokojeně sleduji její tělo. Ona si zatím klidně přede, jak kočička. Určitě už bude hodně zvědavá, co se na ni chystá. To má ale smůlu, protože toho svědkem nebude. Beru zpod polštáře v rohu postele roubík. Poslušně otevírá pusu a to je to poslední, co její rty a ústa zmůžou. Za chvíli už jí mám pěkně utišenou a zaslepenou, ztracenou ve vlastním světe prožitků. Teď je konečně dokonáno a můžu si začít hrát, jak jen se mi zlíbí! Vzrušení roste a já se pohledu na její bezmocné tělo nemůžu nabažit.

Začnu zlehka, jen se sehnu k jejímu rozkroku a lehce jí na ni fouknu, aby cítila, že tam jsem. Z reakce jejího těla jde vidět, že jí to je úplně jasné a snaží se dostat ke mně. To má však smůlu, protože tohle jí lana nedovolí. Vypláznu jazyk a pomalým pohybem jí olíznu odspodu až nahoru. „Aaaammm“, ozve si mi shora přes roubík. „Ale copak? Chtěla bys víc?“, užívám si její bezmoc. Přikyvuje horlivě, ale mě to je fuk. Jakoby nic se zvedám a jdu k počítači, abych pustil nějakou uklidňující hudbu k dokreslení atmosféry. Poslední krok je zapálit pár aromatických svíček. Za chvíli to tu bude, jak v masážním salóně, pousmívám se nad svou vychytralostí a sedám si zpět k ní.

Hladím něžně celé její tělo, prsa, nohy i bříško, ale rozkrok záměrně vynechávám. Po pár minutách zase přidám, mé ruce se přemisťují na její bradavky. Prsty svírám a masíruju, jak jen to nejlíp umím a přitom sleduju, jak sebou trhá, co jen může, aby mi dala najevo, že mě chce v sobě. To si ale ještě dlouho počká chuděra. Dám ji několik pusinek na roubík. Je zábavné, jak se marně snaží opětovat mé polibky přes svůj roubík.

Opět jdu dolů, pohodlně si ulehám k jejímu rozkroku, neboť tady nějakou dobu zůstanu. Znovu na ni párkrát fouknu a jazyk zlehka položím přímo na poštěváček. Nehýbu se sice ani trochu, ale její vzrušené přírazy mi to kazí, neboť tím stejně vyvolává tření o můj jazyk. Ale co, nechávám ji, trápí sama sebe. Po pár chvílích lehce přitvrdím, přitlačím trošku více jazykem, vypláznu ho více, aby rejdil po celém vnějšku její kundičky, a malinko začnu přihrávat proti jejím pohybům. Netrvalo to dlouho a už slyším hlasité vzdechy. Chuděra, ta už musí být vzrušená, pomyslím si. Dopřávám ji tu slast i nadále a nehodlám přestat, dokud nebude mít úplně na krajíčku orgasmu. Proto se nyní veškerá moje pozornost soustředí ne na lízání, ale na její prožitky, abych mohl odhadovat, kdy to na ní půjde. Vždycky v posledních několika vteřinách jakoby přidá, a tak se to dá poznat. Ještě chvíli, ještě chvíli… Jo! To je ono! Už bude! Poznávám její blížící se orgasmus, a proto přestávám. Jde vidět, že to čekala, ale přesto ji to trochu frustruje. Chtěla by to no…

Dám ji několik momentů, aby se vrátila zpět na zem, než začnu celé tohle dráždivé lízání znova. Tentokrát na ni orgasmus přichází ještě rychleji a intenzivněji než předtím. To se docela začíná líbit i mě. Sám už nezvládám své vzrušení a své nevyužívané ruce musím zaměstnat ve svém rozkroku.

Brzky poznávám její pohyby a znova jí ten orgasmus nedopřeju. Jde vidět, že to snáší zase o kousek hůř než před chvílí. Neodolám, musím roztáhnout její pysky a líznu hluboce, jak to jen jde, abych ochutnal její šťávy. Je pěkně vlhká to se musí nechat.

 

Filmový štáb

Kája a Pepa byli asistenty ve filmovém štábu už ¦po léta. Jeden u režiséra, druhý u kameramana. Je to role nevděčná, protože když se něco nevede, často se blesky a hromy svezou právě na asistenty. A tak není ani divu, že asistenti si večer, když je po natáčení, vyrazí a vychutnávají každou volnou chvilku.

Kája a Pepa byli svobodní a neměli žádnou stálo za známost. Na exteriérech chodili většinou do hospody a do hotelu spolu, protože věděli, že je důležité držet pohromadě. Filmové štáby nejsou tak docela jednotné při jednání nebo projednávání tvůrčích názorů. A tak asistenti vytvářejí takovou zvláštní skupinu.

Co se ženských týče, Kája a Pepa se nikdy ničemu nevyhýbali. Stalo se často, že se na některého z nich nějaká nalepila. Stačilo pak už jen sehnat její kamarádku a byla z toho jedna celá čtyřka, s níž se už dalo docela dobře zabavit. Kája a Pája si za ta léta něco užili, a teď, když se začátkem července točilo na Šumavě, se dala čekat podobná zábava. Pokud totiž ale bude dost času, který někdy vlivem počasí a dohánění záběrů citelně chybí.
Byl už čtvrtek a všichni mysleli na malou přestávku, která měla vzniknout tím, že se z německé strany stáhla silná mračna a vypadalo to, že na pátek a sobotu bude volno. Když totiž už nebylo co točit v interiérech, štáb se musel zcela soustředit právě na venkovní záběry. A i….scénář nikde déšť nepředepisoval. Čekalo se tedy na sluníčko. Výroba asi zjistila, že přestávka nebude dlouho trvat. Šlo vlastně jen o přeháňky a vypadalo to, že v sobotu odpoledne ,a v neděli se vyčasí. Dokonce to s předpovědí vyšlo tak, že po studené frontě by mohly následovat takové ty krásné, plastické mraky, které na modré obloze ještě zlepšovaly záběry celků krajiny, jež v jejich filmu hrála významnou roli.

Kája s Pepou si tedy zašli na hotel a vzali na vědomí, že je čeká nějakých šestatřicet hodin volna. Kája měl felicii, kterou se ještě večer dopravili do Českých Budějovic. Na náměstí byl takový podnik, který nekončil večer, ale brzy ráno. Doufali, že si u tance a nějaké sklínky posedí a uvidí, co se bude dít. Neuplynulo ani půl hodiny, když se vedle.jejich stolu objevily tři dívky. Všechny tak kolem pětadvaceti, možná méně. Kája chtěl na ně ihned vyrazit, ale Pepa varoval.
Vidíš, kam si sedly? Ke stolu se šesti židlemi, co když někoho čekají, budeme vypadat jako idioti, dodal.
Máš pravdu, dal si říct Kája, nevypadají na to, že by musely někoho shánět. Dá se připustit, že jsou zadaný. Jenže když už se blížila půldesátá a co chvíli šly všechny tři s někým tancovat, vypadalo to, že si k nim asi už nikdo nepřisedne. Víš co, ozval se Kája, nebudeme už čekat, protože by si k nim mohl přisednout někdo jinej, dodal znalecky. A měl pravdu. Od vedlejšího stolu už s dvěma dívkami vyjednával nějaký chlapík. Podle gest se dalo usoudit, že mluví právě o tom, že by si k nim s dalšími přisedl: Kája zpozoroval nebezpečí dřív nežli jeho kolega. Když už, tak ať si vodsedne jedna z nich, která by byla stejně plonková, usoudil. Jenže náhody jsou v takových případech velice vrtkavé. Věci se vyvíjejí ne podle přání jednotlivců, ale podle toho, jak se chovají i další účastníci večera. Pepa s Kájou si poručili kávu a něco malého k jídlu. Trochu jim už vyhládlo a museli se posilnit. To malé trio, které jim hrálo k tanci, mělo stejně přestávku: Kájovi ale ani moc nechutnalo. Když viděl, že se už ne jeden, ale další dva točí kolem ,jejich“ dívek, napadlo ho, že by už měl konečně jednat. Co si ale vymyslet? Jak tak přemítal, viděl už situaci tak, že to těm holkám I prostě řekne a že je vyvede z vinárny. Jenže mělo to háček. Oba asistenti s nimi ani netančili, a co v takovém případě mají říct? Že jsou filmaři a že je odvezou o třicet kilometrů dál, aby si s nima užili? To rozhodně zavrhl. Nejde jen o určité riziko, že se jim holky vysmějí, ale navíc by se mohlo stát, že by se nepohodli s těmi třemi, kteří kolem těch dívek krouží. A to by mohlo být pro ně i nebezpečné. Místní kluci v takových případech dokáží držet pohromadě a mohli by oběma asistentům připravit i nějakou tu nakládačku. Vyčkávání ale někdy nese ovoce. Vinárna, to je takový proměnlivý kolotoč.
Chvilku v něm máte přízeň tu i onde, u docela někoho jiného. Asistentům se vyplatilo, že se příliš neunáhlili. Z té trojice dívek totiž jedna odešla s dvěma kluky, kteří ji obletovali, k barovému pultu. Asi na něco silnějšího, nežli pili u stolu.
Káju teď už nic nezastavilo. Přešel ke stolu zbylých dívek a hned šel pro jednu z nich tancovat. Pepa nemohl nic jiného udělat, nežli jít pro tu druhou. Už při tanci se ukázalo, že to jsou docela pohledné holky. Oba asistenti si přisedli po dohodě ke stolu a začali nenucený hovor.
Oba byli cvičení na to, aby se záhy dověděli, co jsou zač a co tady dělají. Konečně, mnohé bylo možné vyčíst i z jejich poměrně zdrženlivého chování. Jsou v „Budějicích“ služebně, neboť dávají dohromady nějaký inzertní časopis. To znělo pro Káju i pro Pepu dost slibně. Služební cesta, to je vždycky nějaký ten čas na večerní zábavu. Když už tancovali podruhé, navrhli jim změnit lokál. „Ne že by to tady bylo blbý,“ začal Kája, „ale ta hudba je příšerná. Víme vo něčem lepším,“ dodal s tajemným posunkem. Holky se na sebe podívaly.

Ne že by už v takové situaci nebyly, ale zřejmě se musely domluvit s tou třetí. Jedna z nich, Alena, si proto zašla k pultu, aby si ověřila, zda to té třetí nebude žinantní, když spolu odejdou. Vrátila se brzy, a úsměv prozrazoval, že dopadla dobře. Vyrazili tedy ve čtyřech ven, a děvčata ani nehlesla, když jim bylo nabídnuto místo v autě. Asi to je někde dál. Když ale opouštěli město, přece se zmohla na dotaz, jak a co bude. Kája, jako vždycky, se ujal slova:
„To není tady, to je dál, ale máte snad ještě trochu času? Ani se nemusel ptát, holky nebyly včerejší. Když ale míjeli pole a lesy, zeptala se právě Alena: Co to bude za podnik, to má bejt něco soukromýho? “

Takovej hotel, řekl na to Pepa. Kája mlčel. Věděl, že někdy je lépe pomlčet a spíše překvapit. Dojeli do svého hotelu a vzali holky na světnici. Hotelové pokoje byly rozlehlé, město je kdysi zřizovalo pro celé velké rodiny, které se měly sjíždět na odborářskou rekreaci.
Díky tomu tady byla velká předsíň se samostatným přístupem do jednotlivých pokojů a také do sociálního zařízení. To bylo jako dělané pro dva páry, které se tak mohly věnovat jen sobě. Alena a Karla, jak se holky jmenovaly, nebyly žádné netykavky. Kája vybalil trochu jídla a láhev šampusu, a za chvilku tak dostala zábava ten správný říz. Holky sice byly na začátku zvědavé, co se na Šumavě točí, ale s přibývajícím časem došlo k tomu, co se oboustranně předpokládalo. Kája začal Alenu líbat hned u stolu a Karla si čím dál tím víc všímala Pepy. Ten také dal první signál k oddělení od ostatních. Když za Pepou zapadly dveře, lehl si Kája s Alenou k posteli, na přidaný otoman. Polibky byly už teď natolik spalující, že následovalo to, co následovat mělo. Po chvíli už toho na sobě mnoho oba neměli. Pak už na ni Kája nalehl a ukázalo se, že je Alena neobyčejně citlivá na obě bradavky. Už tím, že se nad nimi třel tělem, zcela obnaženým, přivedl svou partnerku k nečekanému orgasmu. Kája cítil její zrychlený dech a chvějící se tělo. Nebyl nijak nezkušený, ale tohle ho překvapilo. A také patřičně vydráždilo. Svlékl si slipy a svůj zcela ztopořený ocas jí vložil mezi stehna. Alena pocítila jak je pevný a také už dostatečně zmáčený. Její kunda byla už pěknou chvíli mokrá a dávno se připravovala na přijetí Kájova ohonu. Pojď do mě! řekla. Taková slova muži nemohou jen tak přeslechnout.

Jednoduchým pohybem pravé nohy rozhodil obě její stehna od sebe a nasunul se nad ni. Vrazil do ní svoje kopí a začal ji vášnivě mrdat. Alena byla opravdu citlivá. Každý frikční pohyb doprovázela rychlými vzdechy a slabšími výkřiky. Kája ji líbal znovu na krk a na prsa, lízal ji pod paží. Bezděky tím odkryl její citlivou zónu. Alena se začala svíjet a bylo vidět, že do nového orgasmu nemá daleko. Kája ale náhle pocítil, že už také nemá mnoho času do vyvrcholení. Podle starého mužského triku se proto zastavil a čekal, až jej jeho vrcholové vydráždění přejde. Alena nebyla tak nezkušená, aby nevěděla, co se s Kájou děje. A jak to už ženské dovedou, znovu se mu nabízela svým přirážením, aby Kája pokračoval. Sice se snažil tuhle vstřícnou činnost utlumit, ale už viděl, že je stejně ztracený. Když už to dospělo tak daleko, rozhodl se první mrdání ukončit. Zrychlil rytmus šoustání, vášnivě se Aleně zakousl do jejích rtů a do tváře, políbil ji na ústa a směřoval ke konci. Alena se ukázala být skutečně důstojnou partnerkou. Zvedla obě stehna vysoko tak, aby jej přidržela blíž k sobě. Sevřela ho nohama natolik, že se už ze sevření ani nemohl uvolnit. Pojď se mnou, křičela.

Znamenalo to, že se jim snad oběma podaří, že budou mít svoje vyvrcholení najednou. Už předtím mu stačila říci, že od ní nemusí ve vrcholném okamžiku utíkat.Nastříkám to do tebe, křikl teď najednou Kája. A budu v tobě tak dlouho, jak to jen půjde. Jako kdyby pak Kájou projel elektrický proud. Jeho ocas se snad postavil ještě víc, ztuhnul mu jako nějaký klacek. Mocný proud jeho milostné šťávy se rozlil do Aleniných útrob. Zůstal skutečně nad ní ležet a čekal, až se ztopořený úd změní v toho normálního ptáka, který už nic nezmůže, leda zazpívat, ale je mu právě teď, v této chvíli nepopsatelně dobře. Alena nic nenamítala na to, že Kája u ní nadlouho zůstane. Chvíli počkej, řekla, třeba to půjde znovu. Kájovi se mnohokrát nestalo, že by takového opakování byl schopen. Ale cítil, že dnes má síly dost. Za takových deset minut věděl, že se mu jeho malý ocásek začíná zvětšovat. Alena ho nepřestávala líbat a dráždit hlazením na stehnech a na zadku. Věděla, co by mohlo na Káju platit. Nedala mu ani na chvíli oddechnout. Vrtěla sebou, líbala ho na ústa, na tvář a na krk. Kája znovu mohl alespoň naznačit pár pohybů. Tím, jak se jeho pták otřel o poševní stěny, jeho mužství narůstalo. Za pár vteřin už byl zase v situaci, kdy se mohl plně věnovat novému šoustání. Kája teď věděl, že je svým pánem. Mohl si lépe určovat rytmus a délku mrdání, mohl si měnit i pozici na bok a na normální „misionářskou.“ Znovu začal Alenu dráždit jak polibky, tak ohmatáváním jejích krásných prsou. Vzal si postupně do pusy obě bradavky, které se postavily tak, že se jejich náhlé vzedmutí dalo porovnat jen k jeho ptáku. Tak, jak byl ještě hluboko v Aleně, volnou rukou začal k tomu dráždit její poštěváček. Pro Alenu už to bylo přespříliš.
Znovu se dostávala do postavení, kdy už nemohla jinak, nežli znovu zakončit novým orgasmem. Tentokrát už křičela mnohem více. Dávala najevo svou rozkoš a házela celým tělem. Oba pak zakončili dlouhou soulož tím, že Kája znovu vyprázdnil veškerý obsah semene až po okraj její zcela mokré kundy. Oba si nakonec uvolněně lehli vedle sebe a chvíli bylo ticho. To bylo přerušeno jen těmi známými zvuky, které pocházely z vedlejšího pokoje. Bylo to neklamným znamením, že si podobně jako oni počínali Pepa s Karlou.

A když se tato dvojice vrátila do pokoje, sedli si znovu všichni k šampusu a ke kávě, kterou Alena mezitím uvařila. Byly už tři ráno a tak zazněla i slova o tom, že by se mělo vše skončit. Kája se tedy zvedl a odebral se k autu, aby obě děvčata odvezl do města. Když se pak vrátil, měl si s Pepou o čem popovídat. Ne, že by oba chlapi byli nějak sdílní, ale řekli si jen to, že by se mohlo všechno někdy znovu zopakovat. Bylo to moc příjemné. Když je ale na druhý den uviděl produkční, vyslovil něco o tom; že by se měli nejdřív vyspat, nežli vylezou na plac. Inu, taková noc, to je na každém trochu vidět.